Несуттєвий день

in Ukraine on Steem13 hours ago

photo_2026-06-26_23-26-31.jpg

Ввечері заварила собі заспокійливого чаю з ромашки. Але поки переговорила по телефону з усіма рідними та побажала кожному спокійної ночі, він устиг зовсім охолонути. Саме під час розмови з мамою почула серію вибухів. Акустично до нас добре дістало, а малий у селі казав, що в них теж було чути дуже сильно. Мабуть, збивали десь зовсім поруч... Довелося доливати в чашку кип’ятку, щоб чай знову став гарячим, і ось тільки зараз сіла писати цей допис.

Згадую сьогоднішній день — і, якщо чесно, згадувати його взагалі не хочеться. Нічим особливим я не займалася, хіба що війною з брудною білизною. Виводила в’їдливі плями від вишень, а потім усе це прала. Взагалі, моя основна робота стоїть і чекає свого часу — коли мені ніхто не заважатиме і з'явиться вільна хвилинка. Але знаєте, я вже боюся, що коли цей вільний час нарешті настане, у мене або знову тиск підскочить, або почнеться неможлива спека, або просто розболиться голова. Коротше, налаштована я мега-«оптимістично»!))

Сьогодні знову трохи копирсалася у Фейсбуці. Сказати, що зробила щось суттєве — то ні. Написала й опублікувала лише один допис, і все. Інші публікації поки що тільки готую, а це, виявляється, не так вже й просто і займає купу часу та сил.

На кухні сьогодні був повний релакс — нічого не готувала. Доїдали з холодильника все, що залишилося з попередніх днів. Навіть завтра постараюся в магазин не ходити, щоб трохи зекономити гроші. Поки малого немає вдома, можна розслабитися й нічого грандіозного та складного не вигадувати.

А погода... погода дійсно виснажує до краю. Ця нестерпна спека на мене діє просто вбивчо, а прогнози синоптиків зовсім невтішні. Вже уявляю, як на дачі знову все погорить, як і минулого року, і врожаю буде повний капець.

По планах на завтра: хочу пройтися квартирою з пилососом, повитирати пилюку та зайнятися кімнатними квітами. Взагалі-то мені дуже потрібна свіжа земля для пересадки, бо чимало відростків так і стоять у баночках з водою, чекаючи свого часу. Але за землею треба їхати в цю дику жару на дачу... Тому ні, плани скасовуються на рахунок квітів. Хай вони ще постоять у баночках, почекають прохолоди.

===========================

Моя сторінка у фейсбуці https://www.facebook.com/share/1GhqDZR61M/

Відео мого сина на YouTube.

Posted using SteemX

Sort:  

Your honesty about the day's events is a testament to courage, and I'm glad you were able to find solace in your tea despite the chaos. Are you finding ways to cope with the stress of living through this crisis, even on the most mundane days? 💪🏼💫

 3 hours ago 

я вже боюся, що коли цей вільний час нарешті настане, у мене або знову тиск підскочить, або почнеться неможлива спека, або просто розболиться голова

От та ж фігня… а ще обіцяють якесь гаряче повітря з Африки, тож може бути зовсім важко