You are viewing a single comment's thread from:

RE: Геркулес (1983).

in Ukraine on Steem22 days ago

Я теж помітила. Він свій фалос, витягне з каменю в кінці фільму 🤣🤣🤣😂😂😂😂

Фух, далі без спойлерів. Фільм полетів до списку тих, що хочу глянути.

Стосовно праці - розумію. Не думала почати писати на ютубі (дублювати пости)? Заодно буде привід перебрати архівні, поки їх не так багато (всього за 5років 😅)

До речі - перший пост і я написав

Sort:  
 22 days ago 

Я вже й другий бачила. 😅

Стосовно праці - розумію. Не думала почати писати на ютубі (дублювати пости)?

Думала, що не вистачає технічних навичок щоб зробити якісно. А, не якісно, не хочу :(

 22 days ago 

Думала, що не вистачає технічних навичок щоб зробити якісно. А, не якісно, не хочу :(

В мене щось із сприйнятям. Ніби написано інше а я читаю як "мені ліньки розбиратись". Напевно щось не те з'їв.

 22 days ago 

Та, не думаю, що осилю розбір. Технічно, не просто зробити якісне відео.

 22 days ago 

Там можна текст писати, щось типу блогу. Я мав на увазі текст...

 22 days ago (edited)

Ааа)). Спробувати по суті ніхто не заважає. Тексти є. Треба подумати.