You are viewing a single comment's thread from:

RE: Геркулес (1983).

in Ukraine on Steem22 days ago

Я вже й другий бачила. 😅

Стосовно праці - розумію. Не думала почати писати на ютубі (дублювати пости)?

Думала, що не вистачає технічних навичок щоб зробити якісно. А, не якісно, не хочу :(

Sort:  
 22 days ago 

Думала, що не вистачає технічних навичок щоб зробити якісно. А, не якісно, не хочу :(

В мене щось із сприйнятям. Ніби написано інше а я читаю як "мені ліньки розбиратись". Напевно щось не те з'їв.

 22 days ago 

Та, не думаю, що осилю розбір. Технічно, не просто зробити якісне відео.

 22 days ago 

Там можна текст писати, щось типу блогу. Я мав на увазі текст...

 22 days ago (edited)

Ааа)). Спробувати по суті ніхто не заважає. Тексти є. Треба подумати.