You are viewing a single comment's thread from:

RE: Привіт 🙋‍♀️

in Ukraine on Steem20 days ago

Привіт.
Вже боюсь. Скажеш ну і де ти там у людях побачила Сонце та Місяць. Здуріла чи шо? 🤣🤣🤣

А я тобі ще пісню кинула.
В попередньому коментарі. Ось цю. Щоб в тебе було більше часу на відпочинок під мелодійні звуки. 🤣

Sort:  
 20 days ago 

Такс...

Вже боюсь. Скажеш ну і де ти там у людях побачила Сонце та Місяць. Здуріла чи шо? 🤣🤣🤣

Невже я тебе так часто ображав і критикував, що ти боїшся почути погане слово від мене? Чи це стосуться конкретної теми за яку ти тут написала?

Дуже сподобалась пісня CHEEV, як на мене твоя асоціація про Місяць і Сонце, які приречені бути по різні сторони цілком очевидна. Тож, тут все в тему.

Стосовно пісні Адама Люцерни - я ледь не заснув. Та те як відіграли дзеркало - мені сподобалось.

 20 days ago (edited)

image.gif

 20 days ago (edited)

В своїх лекціях я говорю те, що пише книжка. Та, в житті є речі, які ще ніхто не описав у книгах. Не має книг, які б могли хочаб описати все, що відбувається в розумі людини, де ліс всього лише одна із багатьох частин.

Пс. Якщо раптом треба буде бумажка від психіатра, що з тобью все ок - з радістю напишу .

image.png
Curated By: lirvic
 18 days ago (edited)

Думаєш сама не пройду психіатра ?😂😂😂
Відмовлятись від такої пропозиції звісно не стану. Ненавиджу ходити по лікарям. Дякую. :)

 18 days ago 

Думаєш сама не пройду психіатра ?😂😂😂

Ні, впевнений що пройдеш Шкода колег 🤣🤣🤣

Відмовлятись від такої пропозиції звісно не стану. Ненавиджу ходити по лікарям. Дякую. :)

Це не тільки пропозиція - будь-ласка.

 18 days ago 

Чого їх жаліти. Вони ж свідомо обрали божевільну професію ?)

 18 days ago 

Не знаю, не знаю. Я чесно хотів бути неврологом, та коли вже побував у ролі психіатра - мені сподобалось. В цьому є кайф. Ти права - не має чого їх жаліти.

 18 days ago 

🤣🤣🤣
Ну, через мене, точно не треба. Я не буйна. 🤣🤣🤣🤣

 19 days ago 

Молодець