You are viewing a single comment's thread from:
RE: Привіт 🙋♀️
Такс...
Вже боюсь. Скажеш ну і де ти там у людях побачила Сонце та Місяць. Здуріла чи шо? 🤣🤣🤣
Невже я тебе так часто ображав і критикував, що ти боїшся почути погане слово від мене? Чи це стосуться конкретної теми за яку ти тут написала?
Дуже сподобалась пісня CHEEV, як на мене твоя асоціація про Місяць і Сонце, які приречені бути по різні сторони цілком очевидна. Тож, тут все в тему.
Стосовно пісні Адама Люцерни - я ледь не заснув. Та те як відіграли дзеркало - мені сподобалось.
В своїх лекціях я говорю те, що пише книжка. Та, в житті є речі, які ще ніхто не описав у книгах. Не має книг, які б могли хочаб описати все, що відбувається в розумі людини, де ліс всього лише одна із багатьох частин.
Пс. Якщо раптом треба буде бумажка від психіатра, що з тобью все ок - з радістю напишу .
Думаєш сама не пройду психіатра ?😂😂😂
Відмовлятись від такої пропозиції звісно не стану. Ненавиджу ходити по лікарям. Дякую. :)
Ні, впевнений що пройдеш Шкода колег 🤣🤣🤣
Це не тільки пропозиція - будь-ласка.
Чого їх жаліти. Вони ж свідомо обрали божевільну професію ?)
Не знаю, не знаю. Я чесно хотів бути неврологом, та коли вже побував у ролі психіатра - мені сподобалось. В цьому є кайф. Ти права - не має чого їх жаліти.
🤣🤣🤣
Ну, через мене, точно не треба. Я не буйна. 🤣🤣🤣🤣
Молодець