Sort:  
 21 days ago (edited)

В своїх лекціях я говорю те, що пише книжка. Та, в житті є речі, які ще ніхто не описав у книгах. Не має книг, які б могли хочаб описати все, що відбувається в розумі людини, де ліс всього лише одна із багатьох частин.

Пс. Якщо раптом треба буде бумажка від психіатра, що з тобью все ок - з радістю напишу .

image.png
Curated By: lirvic
 19 days ago (edited)

Думаєш сама не пройду психіатра ?😂😂😂
Відмовлятись від такої пропозиції звісно не стану. Ненавиджу ходити по лікарям. Дякую. :)

 19 days ago 

Думаєш сама не пройду психіатра ?😂😂😂

Ні, впевнений що пройдеш Шкода колег 🤣🤣🤣

Відмовлятись від такої пропозиції звісно не стану. Ненавиджу ходити по лікарям. Дякую. :)

Це не тільки пропозиція - будь-ласка.

 19 days ago 

Чого їх жаліти. Вони ж свідомо обрали божевільну професію ?)

 19 days ago 

Не знаю, не знаю. Я чесно хотів бути неврологом, та коли вже побував у ролі психіатра - мені сподобалось. В цьому є кайф. Ти права - не має чого їх жаліти.

 19 days ago 

🤣🤣🤣
Ну, через мене, точно не треба. Я не буйна. 🤣🤣🤣🤣

 20 days ago 

Молодець