Sort:  
 6 days ago 

так

 6 days ago 

Дивно. Я думала що живність має збиратись там, де хороша вода. :) в них же має бути вибір :)

 6 days ago 

Я сьогодні знову була на річці Інгулець. Вода смердить каналізацією, але є рибка, бачила мальків, рибалок і різні види пташок.

 6 days ago 

Мабуть раніше вода була кращою. А, дім є дім, тому птахи й повертаються. А, рибам нікуди дітися.