You are viewing a single comment's thread from:RE: ВідпочиваюView the full contextView the direct parentstrecoza (77)adminADMIN | 🇺🇦 Delegate[15000]in Ukraine on Steem • 7 days ago так
Дивно. Я думала що живність має збиратись там, де хороша вода. :) в них же має бути вибір :)
Я сьогодні знову була на річці Інгулець. Вода смердить каналізацією, але є рибка, бачила мальків, рибалок і різні види пташок.
0.00 SBD,
4.73 STEEM,
4.73 SP
Мабуть раніше вода була кращою. А, дім є дім, тому птахи й повертаються. А, рибам нікуди дітися.
0.00 SBD,
1.58 STEEM,
1.58 SP