You are viewing a single comment's thread from:

RE: Проулянка з собаксами

in Ukraine on Steem8 days ago

Класна обкладинка допису :) і фото в конюшині:)
Песики гарно себе вели? звіробій в світлинах не тому що доведи ? (Це - я так жартую).

Sort:  
 7 days ago 

Про звіробій не подумала 😂