Проулянка з собаксами

in Ukraine on Steem8 days ago

IMG_5805.jpeg

Сьогодні у мене дистанційний день. Єдиний цього тижня. Зранку спробувала працювати, але воно якось не пішло. Про в екран до обіду, я вирішила поїхати з собаксами в поле. Не те, щоб я хотіла, але лікар сказав гуляти, а я його настанови толком не виконую. Тож вирішила розпочати. Крім самого факту прогулянки, я ще й каву собі не взяла. Майже подвиг.

IMG_5814.jpeg

День сьогодні цілком нормальний, не спекотно. Зранку закинула в собакс пігулки від кліщів і ми потопали. Дійшли до лісу і навіть трохи пройшли по самому лісу. В принципі могли б і дальше, але щось мені підказало, що краще повертати назад. І не дарма, адже на півшляху до машини і я і Умочка вже доволі сильно втомилися. Хоча шли ми не швидко.

IMG_5815.jpeg

Потім заїхали в центр села, щоб купити для мене корисну їжу - овочі. Ну й додому.
Я не фанат прогулянок, але те, що ми з Умочкою виконали якесь мінімальне фізичне навантаження трохи підняло настрій.

IMG_5816.jpeg

Завтра зранку знов на роботу. Але це вже фінішна пряма. Ще завтра треба заповнити цілу купу таблиць, зібрати всі документи на конкурс і таке інше. Але це вже дрібниці.

IMG_5804.jpeg

Sort:  
 7 days ago 

Розкішні фотки! Все-таки яка у нас гарна літня природа! 😍

 7 days ago 

Та й літо класне, майже нема спеки, хоч гуляти можна

 8 days ago 

Класна обкладинка допису :) і фото в конюшині:)
Песики гарно себе вели? звіробій в світлинах не тому що доведи ? (Це - я так жартую).

 7 days ago 

Про звіробій не подумала 😂