You are viewing a single comment's thread from:RE: Проулянка з собаксамиView the full contextandrea.boji (77)adminADMIN | 🇺🇦 Delegate [15000]in Ukraine on Steem • 7 days ago Розкішні фотки! Все-таки яка у нас гарна літня природа! 😍
Та й літо класне, майже нема спеки, хоч гуляти можна