You are viewing a single comment's thread from:RE: Проулянка з собаксамиView the full contextView the direct parentanimal-shelter (80)Author | Delegate [16000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • 7 days ago Та й літо класне, майже нема спеки, хоч гуляти можна