Призи за активність №105

Продовжуємо нагороджувати найактивніших у нашій українській спільноті. Як ви знаєте, завдяки активним авторам, ми щодня маємо що читати та з ким спілкуватися. Активність - запорука розвитку спільноти, як і якість. І якщо якість є дуже суб’єктивною оцінкою, то активність можна виміряти за допомогою інструменту Make Noise.
Призовий фонд:
- 1-ше місце - 25% від винагород за цей допис + 1 безкоштовний квиток для гри у Steem-Bingo;
- 2-ге місце - 20% від винагород за цей допис + 1 безкоштовний квиток для гри у Steem-Bingo;
- 3-тє місце - 15% від винагород за цей допис + 1 безкоштовний квиток для гри у Steem-Bingo;
- 4-те місце - 10% від винагород за цей допис;
- 5-те місце - 5% від винагород за цей допис.
Виплати будуть в SP, щоб на краплинку посилити ваші акаунти.

Цікавинки цього тижня:
- @diodao повернула собі першість. Проте, зважаючи на загальний рівень активності, вона мабуть зробила це ненавмисно, адже для того, щоб набрати 21 бал, їй достатньо всього годину з кимось поспілкуватися.
- Далі все за планом: друге місце у @cranium, а "броназу" забрала @strecoza.
- Замкнули топ 5 @darina14, @suhano та @inber. Для цього їм навіть не знадобилося активно коментувати.
Переможці і нагороди:
Всі призи переказано переможцям:

Як підраховується рейтинг?
Система підрахунку доволі проста. Ви отримуєте
- 2 бали за кожен опублікований допис;
- по 1 балу за кожен коментар з кількістю символів більше 120-ти.
Дані підсумовуються за період з понеділка по неділю кожного тижня.
Десь так все й було. Дякую. Взагалі не розраховувала на потрапляння до верхівки активу, а виявилось - очолила її. :)
0.00 SBD,
0.50 STEEM,
0.50 SP
Неочікувано
мдаааа, активність на нулі, як і сам стим
До речі, призовий фонд в минулому тижні не спрацював, тобто його не було. Мабуть вже скінчився договір)
Та ні, то моя вина. Я забув кинути посилання на свій допис в Discord. Вибачайте :)
Цього разу все буде так як треба.
0.00 SBD,
0.66 STEEM,
0.66 SP
Добре.
З усіма таке бува)
Приємно отримувати приз
О, я жодного коментаря на залишив! Просто тиждень був насиченим, я навіть не щодня пости публікував. Цього тижня, гадаю, моя активність буде трохи вищою. Це вже ясно, бо один коментар точно буде 😁.
наздоганяй))
Це зовсім не складно)). От я напишу зараз тобі відповідь і вже наздожену твою кількість коментарів, які ти залишала під постами у спільноті минулого тижня 😄
😯От же ж!! Який ти спритний😁
Нема що наздоганяти. Я за минулий тижень залишила лище два коменти😝 так що тобі залишилось три😆
мабуть...))
тому що я вже залишила декілька лишніх
Ну, тепер вже очевидно одне, те, що ми тут з тобою переписуємося, жодним чином не допоможе мені тебе наздогнати, бо я коментую - ти відповідаєш 😂. Треба якісь інші варіанти шукати 🤪
😂 Ну от, уся тактика коту під хвіст!
Але здаватися зарано. Може, мені просто замовкнути й подивитися, як ти викручуватимешся? 😉 Хоча ні, мовчати не хочу, тож наздоганяй, як умієш! 😝😁
У цю гру можна грати довго (якщо є час звісно 😁). Зараз принаймні от сів написати допис, дивлюся - відповідь на коментар червоним засвітилася, то ж відповісти в принципі нескладно - якась хвилька часу.
Ну от бачиш, як я тебе мотивую до активності. 😜 І допис пишеш, і коментарі швиденько наздоженеш. Чекаю на твій новий коментар, а то геть розслабився. 😆