You are viewing a single comment's thread from:
RE: Призи за активність №105
Ну от бачиш, як я тебе мотивую до активності. 😜 І допис пишеш, і коментарі швиденько наздоженеш. Чекаю на твій новий коментар, а то геть розслабився. 😆
Ну от бачиш, як я тебе мотивую до активності. 😜 І допис пишеш, і коментарі швиденько наздоженеш. Чекаю на твій новий коментар, а то геть розслабився. 😆
Ти права, тільки ця дружня перепалка допомагає підтримувати активність на прийнятному рівні 😂. Літня спека зовсім не мотивує щось робити, а тут ще й невідомого для кого стараєшся 😄.