You are viewing a single comment's thread from:

RE: Спека неможлива!!

in Ukraine on Steem9 hours ago

Ваша історія про перипетії зі покупкою риби і тортика особливо мені подобалася через те, що ми всі відчуваємо подібні проблеми під час гарячої спеки! 🌡️😊