Спека неможлива!!

in Ukraine on Steem8 hours ago

Сьогодні через цю божевільну літню спеку я взагалі нічого не хотіла робити — ну просто не переношу таку задуху. Хоча зранку надворі було так добре, навіть легенький вітерець провівав. Але ранок швидко минув, і десь біля обіду мені довелося вийти з дому. Треба було купити котам рибу й набрати чистої води, щоб удома був запас. Вирішила йти саме в цей час, бо ввечері вже точно нікуди б не виповзла.

І тут почалися пригоди. Коли я прийшла до найближчого рибного кіоску, він виявився зачиненим. До наступного йти далеко, але що поробиш? Рушила туди прямо по гарячому сонцю, коли воно було в самому зеніті. Тіні на моєму шляху майже не було, а на термометрі всі +32. Не знаю, як я взагалі дійшла.

Дорогою зайшла в магазин «Петриківка». Мені якраз перед цим прийшло повідомлення в Telegram, що в них з'явилися медовики торти по 243 грн за кілограм. Дай, думаю, зазирну й подивлюся. Ну а як зайти в кондитерський і нічого не купити? )) Надумала взяти шматочок і попросила дівчину-продавчиню відрізати мені половинку. Але вона так різонула, що заважило майже на кілограм!)) Сперечатися й казати - відріжте ще мені меншу частину- я вже не стала, забрала весь кусок — удома точно з'їмо.

photo_2026-06-24_15-59-07.jpg

Поки стояла, подивилася на ціни інших солодощів. Лежать на вітрині звичайні горішки зі згущеним молоком і вафельні трубочки. Одразу згадала, що в нас усе це є вдома. І в мене є форма для горішків, і в селі лежить ще одна форма та вафельниця для трубочок. Я сфотографувала цю вітрину й надіслала чоловікові, щоб він подивився на ці космічні ціни. Одна трубочка коштує майже 30 грн! А якщо взяти три штучки до чаю — це вже під 90 грн. Кілограм горішків — взагалі 277 грн. Укотре переконалася, що краще готувати самим, тим паче, коли є всі необхідні форми.

photo_2026-06-25_14-27-52.jpg

У підсумку я купила торт, потім усе ж таки дойшла й узяла котам рибу, занесла сумки додому і знову вийшла, тепер уже по воду. Добре, що водомат біля будинку, але уявите, як мені було спекотно! Повернулася додому абсолютно ніяка, сил ні на що не було. Пообідала купленим медовиком і просто відпочивала.

photo_2026-06-25_21-52-18.jpg

Але ближче до вечора, коли захотілося нормальної гарячої їжі, я все ж таки взялася за готування. Поставила варити прозорий курячий бульйон на гомілках і напекла домашніх паляничок. Взагалі-то спочатку хотіла зробити пиріжки, але як подумала, що знову доведеться варитися на кухні з тією начинкою, картоплею та печінкою — одразу перехотілося. Тож просто нажарила швидких паляничок. Ви навіть не уявляєте, як смачно ввечері смакувати гарячий бульйон із рум'яною паляницею!!

photo_2026-06-25_21-52-17 (2).jpg

photo_2026-06-25_21-52-17.jpg

На цьому мій день не закінчився. Я ще закинула в машинку прання, яке назбиралося за тиждень, і розвісила білизну за балконом. За ніч якраз усе висохне й буде свіжим. Ну й остаточну крапку в сьогоднішніх справах поставило прибирання у моїх розбійників . Коти, як завжди, порозкидали пісок навколо лотків. Я все вимила, нагодувала їх і нарешті сіла відпочивати. На сьогодні точно все!

===========================

Моя сторінка у фейсбуці https://www.facebook.com/share/1GhqDZR61M/

Відео мого сина на YouTube.

Posted using SteemX

Sort:  

Ваша історія про перипетії зі покупкою риби і тортика особливо мені подобалася через те, що ми всі відчуваємо подібні проблеми під час гарячої спеки! 🌡️😊