You are viewing a single comment's thread from:
RE: Przemyślenia o bidbotach, zakłopotanie, presja, wartości... co robić?
Ja nie wpisałem sie ze swoją niezgodą bo nie lubię jak ktoś mi mówi co mam robić. Taka niezgoda na powinna być defaultowa, a osoby, które chcą powinny się whitelistować, ot co.
Po przemyśleniu... w zasadzie masz rację.